
Динаміки автомобильні колонки 16 см Nexxt NXX-1624 SkyLor 120W
1 612 ₴
- Немає в наявності
- Код: 60151
+380968681106
- +380 (67) 958-62-71всі питання
- +380 (96) 868-11-06аксесуари та електроніка
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Тип: | Коаксиальна, 4-х смугова |
| Розмір: | Диаметр 165 мм (6.5 дюйми) |
| Потужність: | 120 Вт |
| Чутливість: | 88 дБ/Вт/м |
| Діапазон відтворюваних частот: | 65 - 19 500 Гц |
| Матеріал дифузора: | НЧ - полипропилен инжекционного литья, ВЧ - майлар |
| Діаметр звукової котушки: | 25 мм |
| Тип кошика: | Штампована |
| Опір: | 4 Ом |
| Посадочна глибина: | 52 мм |
| Комплектація: | 2 динаміка, сітки, дроти, кріплення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 612 ₴

