
Динаміки автомобильні колонки 13 см Nexxt NXX-1324 SkyLor 100W
1 697 ₴
- Немає в наявності
- Код: NXX-1324
+380968681106
- +380 (67) 958-62-71всі питання
- +380 (96) 868-11-06аксесуари та електроніка
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Тип: | Коаксиальна, 4-х смугова |
| Розмір: | Диаметр 130 мм (5.25 дюйми) |
| Потужність: | 100 Вт |
| Чутливість: | 88 дБ/Вт/м |
| Діапазон відтворюваних частот: | 80 - 19 500 Гц |
| Матеріал дифузора: | НЧ - полипропилен инжекционного литья, ВЧ - майлар |
| Діаметр звукової котушки: | 25 мм |
| Тип кошика: | Штампована |
| Опір: | 4 Ом |
| Посадочна глибина: | 49 мм |
| Комплектація: | 2 динаміка, сітки, дроти, кріплення |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 4 |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 697 ₴

