-5%

Автомагнитола Fantom FP-4080 (Black/Multi) 4.0"/ вход камеры зад. виду Bluetooth
2 130 ₴
2 023,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: FP-4080 Black/Multicolor
+380968681106
- +380 (67) 958-62-71все вопросы
- +380 (96) 868-11-06аксессуары и электроника
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Тип пристрою: | MP5 ресивер (мультимедійний) |
| Типорозмір: | 1DIN |
| Розмір екрану: | 4 дюйми |
| Сенсорний екран: | Ємнісний |
| Розподільча здатність екрану, пікселі: | 800 x 480 |
| Тип екрану: | TFT |
| Максимальна потужність: | 4 х 50Вт |
| Кількість підключаємих динаміків: | 4 (квадро режим) |
| Передня панель: | Незнімна |
| Тип кнопок керування: | Механічні, гучність - енкодер, що обертається |
| Модуль GPS навігації: | Немає |
| Bluetooth: | Є |
| USB: | Фронтальний |
| USB порт для зарядки телефону: | Є |
| Слот для карти пам'яті: | MicroSD |
| Пульт ДК: | Немає |
| Відеовхід: | 1 вхід, RCA |
| Вхід камери заднього виду: | Є (підтримується лише аналогові камери) |
| Вхід камери переднього виду: | Немає |
| Аудіовхід: | MiniJack 3.5мм |
| Відеовихід: | 1 вихід, RCA |
| Керування відеовиходом: | Необхідно вмикати, основний екран вимикається |
| Лінійні виходи: | Стерео вихід, RCA |
| Лінійний вихід на сабвуфер: | Немає |
| Керування сабвуфером: | - |
| Дублювання екрану смартфона: | Є (Phone Link) |
| Підтримка кнопок на кермі: | Резистивне керування по 1й лінії |
| Колір підсвічування кнопок (екрану): | Багатокольоровий, фіксовані кольори |
| ISO конектор: | Є |
| Робоча напруга: | 12В |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fantom |
| Страна производитель | Китай |
| RCA-выходы | 1 пара |
| USB-интерфейс | Да |
| Мощность | 200 Вт |
| Наличие Bluetooth | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | MP5 ресивер |
| Тип экрана | Сенсорный |
| Типоразмер | 1 DIN |
Информация для заказа
- Цена: 2 023,50 ₴

