
Шумоизоляция Sound Wave 1000*500*35 мм Украина
640 ₴/лист
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Sound Wave 1000*500*35
- +380 (96) 868-11-06аксессуары и электроника
Sound Wave -шумопоглинаючий матеріал на основі спіненого пінополіуретану з латексним просоченням. З одного боку має клейовий шар, за допомогою якого легко наноситься на поверхні навіть складної форми. Хвилеподібна м’яка поверхня матеріалу служить ущільнювачем між корпусом автомобіля і пластиковими деталями салону. Завдяки латексному просоченню SoundWave довговічний і володіє ефектом пам’яті – відновлює свою форму навіть після дуже сильного стиснення. SoundWave нетоксичний і безпечний.
Застосування: використовується як шумопоглинач. Зони застосування: пластикові деталі салону – карти дверей, елементи стелі, зашивання стійок, зашивання моторного щита, тунель, елементи кріплення багажника.
ОПИС
|
Розмір листа (мм) |
1000х500 |
|
|
Товщина(мм) |
15 |
35 |
|
Кількість в упаковці (шт) |
8 |
4 |
|
Вага листа (кг) |
0,380 |
0,620 |
|
Необхідність нагріву |
немає |
|
|
Рекомендована температура нанесення (°С) |
від +10 до +30 |
|
|
Температура експлуатації (°С) |
від -40 до +150 |
|
Виготовлено українським виробником вібродемпфіруючих матеріалів . Підприємство володіє широким спектром технологічного обладнання, яке дозволяє випускати якісну продукцію, яка не поступається кращим імпортним аналогам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СТК |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.62 кг |
| Длина листа | 100 см |
| Необходимость нагрева | Нет |
| Площадь листа | 0.5 кв.м |
| Применение материала | Пол автомобиля, Крыша, Двери, Крышка багажника, Потолок автомобиля, Стенки багажника, Дверные панели |
| Тип | Шумоизоляция |
| Толщина | 35 мм |
| Ширина листа | 50 см |
- Цена: 640 ₴/лист


